Łatek z mamą pozdrawiają z Benkowa

pamiętacie małego Łatka i jego mamę? Nazywanie Łatka „małym” to już chyba nieaktualne, bo chłopak pod czułym okiem mamy rośnie aż miło! Pamiętam jak bardzo byłem wściekły na handlarza, że początkowo ukrył przede mną mamę Łatka, gdyby nie przypadek, już by jej z nami nie było.

To właśnie Wy sprawiliście, że Łatek może dorastać przy mamie Kalinie, a ona może w końcu doświadczyć pełni macierzyństwa.

Jesteście wspaniali! ❤️❤️❤️
Ich historia TUTAJ

Zobaczcie zresztą filmik, a pod nim przetłumaczę co „mówi” Kalina 😉

Dziękuję za pomoc

Kalina zadowolona, bo jest zaopiekowana na odległość i chciała przekazać, że jej synek Łatek też może być tak  zaopiekowany. Ponieważ nasi podopieczni nie łapią się na dofinansowania na utrzymanie, każdy mieszkaniec Benkowa potrzebuje wsparcia w tej codzienności jaką jest choćby wyżywienie.

Adopcja wirtualna Łatka – o co w niej  chodzi?

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Łatka to 600 zł,  ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.
  • Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu dorastającego Łatka, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie na sianko dla Łatka”