Koszałek uratowany! Dziękujemy ❤️

dziękujemy z całego serca za pomoc dla Koszałka. Koń został spłacony i odebrany od handlarza, transport zniósł dobrze, ale i droga nie była długa. Zamieszkał w zaprzyjaźnionej stajni koło Warszawy, gdzie wraz z innymi końmi ma całodobowo do dyspozycji obszerne pastwiska. Zaprzyjaźnił się od razu z klaczą, która tak jak on, miała wyrok śmierci. Jest starym i wyniszczonym zwierzęciem, które bardzo stroni od kontaktu z człowiekiem. Musiał mieć bardzo ciężkie życie skoro tak bardzo unika ludzi.
Koszałkowi poszczęściło się podwójnie, znalazła się osoba, która zdecydowała się na pokrywanie kosztów jego utrzymania. To ogromna pomoc dla konia, który jeszcze chwilę temu nie miał zupełnie nic.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za ratunek dla konia, dla którego byliście jedyną szansą na życie.

Zapraszamy do oglądania zdjęć.

• Historia Koszałka KLIK

z tytułem „Ratuję konie”