Kolejny transport z pomocą jedzie na Ukrainę

Szanowni Państwo, cały czas zbieramy karmę dla schronisk z Charkowa i Zaporoża. Ale potrzeby są wielkie i mimo, że cały czas dostarczamy kolejne transporty karmy, nadal jest ona pilnie potrzebna.

Potrzeby zwierząt na Ukrainie się nie zmniejszają, a przeciwnie – z tygodnia na tydzień są coraz większe. Pomocy potrzebują nie tylko psy i koty, ale również zwierzęta gospodarskie – konie, krowy i inne. One wszystkie po prostu nie mają co jeść, często głodują, nawet jeśli właściciele lub schroniska robią co w ich mocy, aby jakimś cudem zdobyć dla nich pożywienie. Jeśli możecie – pomóżcie. Każdy Wasz gest, każda dostarczona paczka karmy to nakarmiony zwierzak, który przed chwilą był głodny.

Co kilka dni wyjeżdża od nas transport do naszego magazynu pod Lwowem, a stamtąd pomoc przesyłana jest dalej, do Charkowa i Zaporoża. Marek jest właśnie kolejny raz w drodze, jedzie pod Lwów z Waszymi darami.

Prosimy gorąco o przyłączenie się do zbiórki!

Karmę dla psów i kotów, środki opatrunkowe, leki, smycze i obroże oraz transportery prosimy przywozić lub przesyłać na adres: Fundacja Benek, ul. Orzechowa 12, 63-004 Szewce.

z tytułem “Pomagam”
numer konta: 23102040270000110216926564