Kolejny transport karmy z Benkowa jedzie na Ukrainę

Dziś kolejny transport karmy dla zwierząt jedzie z Benkowa na Ukrainę. Jak co kilka dni, Marek wiezie zebraną przez Was pomoc do naszego magazynu pod Lwowem, skąd zostanie ona odebrana przez schroniska z Charkowa i z Zaporoża, które wspieramy. Ponieważ wczoraj Lwów został również ostrzelany, nasze wyjazdy robią się coraz bardziej niebezpieczne, ale dopóki tylko się da, nadal będziemy jeździć – zwierzęta w schroniskach na Ukrainie ciągle potrzebują pomocy i bez Waszego wsparcia nie będą miały co jeść.

Potrzeby są ogromne. Zwierząt pod opieką schronisk jest coraz więcej, ponieważ wolontariusze cały czas znajdują kolejne zabłąkane, wychudzone, często ranne psy i koty na ulicach ostrzeliwanych miast. Mimo że nie są w stanie wykarmić nawet tych zwierząt, które już mają pod opieką, przyjmują kolejne, bo są dla tych zwierząt jedyną szansą na przeżycie.

Dlatego gorąco prosimy o przekazywanie nam nadal karmy dla zwierząt – każda ilość jest bardzo potrzebna! Jeśli możesz – prześlij lub przywieź nam choćby jedną paczkę karmy. Taki drobny, niewielki gest współczucia – to dzień lub kilka dni, kiedy ten jeden pies lub kot nie będzie głodny. Każdy taki gest jest dziś na wagę złota i za każdy jesteśmy wam ogromnie wdzięczni.

Potrzebna jest karma (to najbardziej), środki opatrunkowe, leki weterynaryjne, smycze i obroże, transportery.

Prosimy o przesyłanie lub przywożenie darów na adres naszego Azylu: Fundacja Benek, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce, tel. 506 349 596, Michał.

Dziękujemy z całego serca!

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o darowizny
z tytułem “Pomagam”
numer konta: 23102040270000110216926564