Quad połamał Kodiego, dzięki Wam przeszedł kolejną operację. Jego opiekunka dziękuje za pomoc!

niedawno pokazaliśmy zdjęcia RTG Kodiego po prawidłowo przeprowadzonej operacji.

Zobaczcie jak teraz się miewa na zdjęciach poniżej.

To Wasza zasługa! Dziękujemy za pomoc w jego powrocie do zdrowia ❤️❤️❤️

Kodi już po prawidłowo wykonanej operacji. Zamieszczamy aktualne RTG i czekamy jeszcze na zdjęcia całego pieska.

Oto Kodi. Ma dom, troskę, miłość i dobrą opiekę, ale dziś, on i jego opiekunka, znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Kodi toczy batalię o własne zdrowie, ale koszty przerastają ich możliwości finansowe. Kolejna, droga operacja, jest nie do udźwignięcia, ale bez niej Kodi nie ma szansy na powrót do zdrowia i sprawności.
Klinika weterynaryjna, w której aktualnie Kodi jest leczony, zwróciła się do nas o wsparcie w zebraniu środków na pokrycie reoperacji. Złamanie, które już raz było składane, nie goi się prawidłowo, a Kodi cierpi. Pilnie potrzebna jest pomoc.
Przeczytajcie, co się stało i proszę, jeśli możecie, to wesprzyjcie Kodiego i jego opiekunkę.

„11.10 jak każdego dnia wybrałem się z psem na spacer. Pobliski las jest naszym ulubionym miejscem na wyjścia. Felernego dnia, jak nigdy gwałtowny hałas nadjeżdżającego z dużą prędkością quada sprawił, że pies się wystraszył, zerwał ze smyczy i spłoszony, zdezorientowany wybiegł wprost na leśną drogę.
Kierowca quada z impetem, nawet na chwilę nie zwalniając, z dużą siłą uderzył w Kodiego praktycznie po nim przejeżdżając. Choć wiedział, że potrącił biedne zwierzę, nie zatrzymał się by sprawdzić, co się stało. Po prostu uciekł zostawiając mnie z potrąconym psem na środku drogi. Kodi ma zaledwie 4 lata. Proszę, pomóżcie mi go leczyć.”

opiekunka przychyliłaby Kodiemu nieba, ale wszystkie oszczędności jakie miała, wydała na dotychczasowe leczenie swojego przyjaciela i nie ma już skąd wziąć 4500 zł. Miłością, choćby największą, nie da się opłacić operacji w klinice weterynaryjnej. Oni sami nie poradzą sobie, więc proszę, nie odwracajmy się od nich. Kodi może być zdrowy i sprawny, i jeszcze przez wiele lat rozwiewać ogonem największe smutki swojej opiekunki. Oni mogą być jeszcze szczęśliwi i przemierzyć razem wiele kilometrów, ale trzeba mu pomóc. Dzisiaj.

Dziękuję za wsparcie.

z tytułem „Operacja Kodiego”
numer konta:
23102040270000110216926564

Operacja Kodiego

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Operacja Kodiego