Klepka uratowana! Dziękuję!

𝗦𝘇𝗮𝗻𝗼𝘄𝗻𝗶 𝗣𝗮𝗻́𝘀𝘁𝘄𝗼,
𝘇𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗻𝗮 𝗳𝗶𝗹𝗺 𝘇 𝗞𝗹𝗲𝗽𝗸𝗮̨. 𝗞𝗹𝗮𝗰𝘇 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝘄 𝗻𝗮𝘀𝘇𝘆𝗺 𝗼𝘀́𝗿𝗼𝗱𝗸𝘂 𝘄 𝗡𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗻𝗶𝗰𝘆, 𝗴𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗼𝗰𝘇𝘆𝘄𝗶𝘀́𝗰𝗶𝗲 𝗺𝗼𝘇̇𝗻𝗮 𝗷𝗮̨ 𝗼𝗱𝘄𝗶𝗲𝗱𝘇𝗮𝗰́.
Posłuchajcie i zobaczcie jaka jest piękna.
𝗕𝗮𝗿𝗱𝘇𝗼 𝗪𝗮𝗺 𝗱𝘇𝗶𝗲̨𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝘆 𝘇𝗮 𝘄𝘀𝗽𝗮𝗿𝗰𝗶𝗲

z tytułem „Wspieram Klepkę”

Wspieram Klepkę

12.04.2023

Szanowni Państwo, kolejne dobre wieści, Klepka uratowana. I to przed terminem! Dzięki Panu Tadeuszowi, który dopłacił całą brakującą kwotę do jej wykupu, Klepce już nic nie grozi. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc dla Klepki. Kolejny zwierzak dostał szansę.

Zapraszamy do śledzenia strony, niebawem zdjęcia i więcej informacji o Klepce, już z naszego ośrodka w Studnicy Nowej.

Dziękuje za wsparcie

Uratowana 12.04.2023

Klepka ma za sobą starty w zawodach i wiele lat pracy w szkółce pod dziećmi. Była przyjaciółką małych i dużych. Cierpliwa, oddana, uległa. Nie buntowała się. Dawała radę, gdy inni nie dawali. Mówili, że to złoty koń. Niegdyś ulubienica, powód do dumy, a dziś? Dziś bujając się na rzeźnickiej linie wpatruje się w drzwi obory czekając na powrót tych, którzy mają już do jazdy innego konia. Młodszego, większego, zdrowego. Takiego, którym można się pochwalić.

Nikt tu nie wróci Klepko po ciebie. Darmozjadów nie chcą trzymać. Nie zarabiasz. Nie oddychasz. Starość jest taka nieekonomiczna.

Klepka przestała się opłacać. Nie dość, że ma już swoje lata to okulała, a dla takiego konia nie ma miejsca w prestiżowej stajni z klientami jeżdżącymi samochodami klasy premium, a siodła są więcej warte niż życie Klepki Więc jeśli nawet ktoś jej obiecywał dobrą emeryturę, to ją oszukał. I choć serce staruszki rwie się by żyć – to nogi bolą i siły już nie takie. To wystarczyło by się jej pozbyć. Kupił ją kowal, kulawiznie nie zaradził, więc sprzedał ją do handlarza. Stąd już tylko wyjazd do ubojni.

Klepka potrząsa nerwowo głową. Jest przestraszona. Nigdy nie była w takim miejscu, zapewne nigdy też nie chciała być bezużyteczna ani zbędna. A już na pewno nie chciała być zabita w rzeźni, a właśnie taki koniec ją czeka.

Możemy odmienić jej los. By żyła potrzeba zebrać 6500 zł. Do środy trzeba wpłacić 1500 zł zadatku, reszta po świętach. Jeśli nie wpłacimy za 48 godzin pieniędzy, Klepka tych świąt już nie dożyje.
Proszę o pomoc. O ratunek dla starej Klepki.

Dziękuje za wsparcie

Wspieram Klepkę