Izolatka dla małych zwierząt

Doszliśmy do ściany. By dalej przyjmować zwierzęta po wypadkach i dzikie, potrzebujemy pilnie izolatki. Koszt zakupu, przystosowania i wyposażenia odpowiedniego kontenera, to 23 tysiące złotych. Bez Waszego wsparcia nie damy rady uzbierać takiej kwoty. Prosimy, pomóżcie nam dalej pomagać.

OŚRODEK W SZEWCACH – BEZPIECZNE MIEJSCE DLA ZWIERZĄT

Przez lata działalności ośrodka w Szewcach, pomoc otrzymało bardzo wiele dzikich zwierząt. Trafiają do nas również zwierzęta domowe i egzotyczne w
złym stanie. Trafiają zwierzęta z wypadków. Dla bezpieczeństwa mieszkańców naszego azylu, każde z tych zwierząt musi być objęte kwarantanną, bo w momencie przyjęcia nie wiadomo czy poza tym, co widać, zwierzę nie ma innych chorób czy pasożytów. Często te nowe zwierzęta są w złym stanie, a co za tym idzie, wymagają też wyjątkowej troski i opieki. No i spokoju.

Bez dedykowanej izolatki radzimy sobie od lat, ale przez ten czas wzrosła ilość zwierząt, jaką mamy pod opieką, a teren się nie powiększył i na dziś dzień stanęliśmy pod ścianą. Jeśli chcemy nadal pomagać, a chcemy, to musimy mieć izolatkę. W przeciwnym razie, za chwilę, będziemy zmuszeni ograniczyć pomoc dla zwierząt powypadkowych i dzikich, bo nie będziemy mieli gdzie ich przyjmować.

Nie mamy u siebie wolnych pomieszczeń, które można by zaadaptować, nie chcemy budować, bo nie jesteśmy właścicielami gruntu, a jedynie najemcami. Rozwiązanie widzimy w zakupie kontenera socjalnego o wymiarach 6x3m, który po przystosowaniu będzie spełniał funkcje izolatki dla małych zwierząt. Koszt zakupu kontenera, jego transportu do nas oraz wyposażenia szacujemy na 23000 zł. Prosimy, pomóżcie nam uzbierać na izolatkę. Nie chcemy odmawiać pomocy, tym najbardziej potrzebującym.

 

CO CHCEMY KUPIĆ ZA ZEBRANE PIENIĄDZE

Kontener socjalny 3×6 m (średnie ceny zobaczysz tutaj)

Jeśli zostaną wolne środki, wyposażenie w postaci:

  • klatek kennelowych
  • posłań
  • podkładów
  • materiałów opatrunkowych

Docelowo marzy nam się, by izolatka była wyposażona również w inkubator dla małych zwierząt, który znaczenie zwiększy szansę na przeżycie tych najmłodszych i najsłabszych. Ale to później… najważniejsze na ten moment to mieć miejsce dla nich.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „IZOLATKA”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564
 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Izolatka dla zwierząt

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię wyniku

BENKOWO nie otrzymuje dotacji na prowadzenie ośrodka
dlatego bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia aby dalej zapewniać

warsztaty terapii zajęciowej w szkołach i przedszkolach

schronienie, leczenie i wyżywienie zwierząt

hippoterapię i onoterapię dla potrzebujących dzieci

wyjazdy na interwencje i pomaganie innym

prowadenie jedynego w Europie Azylu dla żubrów

Izolatka dla zwierząt