Ida i Ikarian – nowe wieści

Dziś nowe wieści od Idy i Ikariana – koni, które otrzymały od Was życie na początku września.
Oba konie zakończyły leczenie zołz, u Idy dobrze wygoiło się oko, zszedł obrzęk głowy, a klacz widzi normalnie. Niestety nie da się wyleczyć jej zadniej nogi, kulawizna jest trwała, Ida do końca życia już będzie, jaka jest. Tym samym oczywiście nie może pracować ani pod siodłem ani w zaprzęgu. Jej synek Ikarian to mały łobuz. Jest skory do zabawy i zupełnie zdrowy. Jeszcze jest stalowy, ale za kilka lat będzie całkiem siwy jak jego mama.
Ida i Ikarian porosły grubą sierścią, więc idąc za ich przykładem, wyciągajcie już zimowe kurtki, bo lata już tu nie będzie 😉

Ikarian jest w bdb kondycji, a Ida wraca do dobrej formy, dobrze tyje, a w partii brzusznej wydaje się, że az nazbyt dobrze. Jest spora szansa, że w jej brzuchu rośnie kolejne dziecko – będzie badana w najbliższym czasie.

Ikarian niebawem będzie mógł zacząć samodzielne życie, więc jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany daniem dobrego domu odsadkowi – zapraszamy do kontaktu z Michałem tel 506 349 596. Za dobrym domem może się też rozglądać Ida – jako koń do towarzystwa.

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”