Mamy halę do hipoterapii

Szanowni Państwo,

jak wiecie, Fundacja Benek to nie tylko ratowanie zwierząt. To również edukacja, ale i pomaganie tym, którzy pomocy potrzebują. Wiele lat temu ukończyłem odpowiednie szkolenia i mogę swoją wiedzą, umiejętnościami i długą praktyką dzielić się z innymi. Od początku naszej działalności prowadzimy więc terapie kontaktowe z uratowanymi przez Was zwierzętami. Te najbardziej zrównoważone, o dobrym zdrowiu fizycznym i w dobrej kondycji psychicznej, pomagają chorym dzieciom razem ze mną.

Moim marzeniem od zawsze była hala, dzięki której nasze zajęcia nie byłyby uzależnione od pogody, a deszcze, śnieg czy palące słońce nie raz sprawiały, że musieliśmy zmieniać kalendarz. Ale teraz z tym koniec! Dzięki darowiźnie celowej, o którą zabiegaliśmy od kilku miesięcy, na terenie Benkowa stanęła pełnowymiarowa hala wraz ze specjalnym podłożem.

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, że nasz projekt otrzymał dotację. Jesteśmy za nią bardzo wdzięczni. Cieszymy się ogromnie, że będziemy mogli robić jeszcze więcej i jeszcze lepiej i, że kolejne dzieci będą miały możliwość korzystać z pomocy. Hipoterapię w Benkowie dla dzieci z orzeczeniem jest bezpłatna. Prowadzimy również zajęcia z onoterapii, dogoterapii i wiele innych z naszymi czworonożnymi partnerami.

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami, że pomagacie ratować zwierzęta, że wspieracie nas i trzymacie za nas kciuki. Ta hala stoi i może służyć dzieciom, bo wiele osób uznało że warto pomagać. Dziękujemy!

Jest to już kolejny grant, jaki udało nam się uzyskać w tym roku. Dzięki poprzedniemu zakupiliśmy nowy sprzęt niezbędny do prowadzenia zajęć. Ogromna wdzięczność. Mamy wszystko by pomagać!

Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje zajęć, zapraszamy na stronę: KLIK

Michał Bednarek
tel 506 349 596

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla Czupurka”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa