Gwiazdka z rodziną dziękują!

bardzo jestem Wam wdzięczny, bo choć Gwiazdka nie jest pod naszą bezpośrednią opieką, to mogła liczyć na Wasze wsparcie.

Przekazuję Wam dobre wiadomości od opiekunów Gwiazdki. Leczenie zakończone sukcesem!
Dziękują oni, dziękuje Gwiazdka, klinika weterynaryjna i dziękuję ja. Jesteście niesamowici, po prostu.

To dzięki Wam mogę przekazywać takie dobre wieści.

Dziękuję po tysiąckroć!

Tel 506 349 596

jako fundacja staramy się nieść pomoc każdemu, bez wyjątku, kto tej pomocy potrzebuje. Zawsze szukamy najlepszego możliwego rozwiązania problemu, jeśli tylko jesteśmy świadomi, że ono istnieje. Tym razem o pomoc zwróciła się do nas klinika, która prowadzi leczenie Gwiazdki – suczki po wypadku komunikacyjnym. Jej opiekunowie nie są w stanie podołać finansowo rosnącym kosztom leczenia. Posłuchajcie…

„Dzień dobry,
na szczęście w ostatnimi czasu nie mieliśmy pacjentów, którzy potrzebowali Państwa pomocy. Jednak parę dni temu pojawił się przypadek wymagający wsparcia.

Pies należy do niezamożnej rodziny. Uległ wypadkowi komunikacyjnemu i niestety doszło do wstrząsu, została przerwana ciągłość skóry oraz zwichnięte biodro. Suczka bardzo ciężko przeszła pierwsze dni, długo dochodziła do siebie. Obecnie walczymy z niewydolnością nerek, która prawdopodobnie powstała na skutek ich stłuczenia i wstrząsu, do którego doszło po uderzeniu przez samochód.
Gwiazdka jest przekochaną sterylizowaną suczką, pozbawioną agresji, bardzo przyjaźnie i ufnie nastawioną do człowieka. Jej właściciele są z nią bardzo zżyci, jednak nieplanowane koszty, które muszą ponieść z dnia na dzień, przekraczają ich możliwości finansowe.

Psiaka czeka jeszcze zabieg usunięcia główki kości udowej, aby mogła żyć w komforcie, jednak na ten moment zabieg musiał zostać odroczony z uwagi na parametry badań krwi, świadczące o niewydolności nerek.
W imieniu właścicieli zwracamy się o pomoc w poniesieniu kosztów terapii Gwiazdki.. Szacowane koszty dalszego leczenia oraz operacji, to 3000 zł”

Wypadek, jaki przytrafił się Gwiazdce, zaważył na jej zdrowiu oraz życiu. Niestety nie każdy dziś ma możliwości finansowe, tak duże, by opłacić leczenie najbliższego przyjaciela i członka rodziny. Nawet największą miłością nie da się zapłacić za leki, opatrunki, operacje. Bardzo trudno jest też znieść myśl, że zwierzak cierpi, można mu pomóc, ale nie ma na to środków finansowych.

Gwiazdka ma szansę na wyleczenie i na powrót do dawnego życia. Nadal może być szczęśliwa i dawać radość, i miłość swoim opiekunom. Może, pod warunkiem, że uda się ją wyleczyć. Koszta rosną, każdy dzień to kolejne wyzwanie i stres, spowodowany bólem, jaki przeżywa. Jej właściciele to dla niej cały świat, a ona  jest dla nich całym światem. Muszą przez to przejść razem, ale my możemy im w tym pomóc.

Bardzo proszę, dołóż cegiełkę do leczenia Gwiazdki, jeśli możesz, wesprzyj i udostępnij apel. Tym drobnym gestem pomożesz komuś bardziej, niż myślisz.

Dziękuję za każdą pomoc

Tel 506 349 596

z tytułem „Pomoc dla Gwiazdki”
numer konta:
23102040270000110216926564

Pomoc dla Gwiazdki

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Pomoc dla Gwiazdki