Grosik uratowany! Dziękujemy

po raz kolejny przychodzimy do Was z ogromną wdzięcznością za pomoc dla kolejnego konia. Szczęśliwcem, któremu ocaliliście życie jest kaleki Grosik. To ochwacony kuc, który trafił do obory handlarza końmi na rzeź. Grosik jest koniem ciężko chorym, przewlekły ochwat zdeformował jego kopyta. Jest spięty, dużo leży, niechętnie chodzi. Wdrożone zostało leczenie, a lada moment odwiedzi go kowal.
Bardzo Wam dziękujemy za szansę, jaką daliście temu biednemu kucykowi. Dzięki Wam będzie diagnozowany i leczony. Będzie zadbany i zaopiekowany, a jego dalsze życie pełne będzie dobra.
Grosikowi poszczęściło się podwójnie, bo nie dość, że podarowaliście mu życie to podbił dodatkowo serce Moniki, która ma już ratowane przez Was konie, znalazł u niej dom i będzie w nim już zawsze mieszkał.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc.

• Historia Grosika KLIK

z tytułem „Ratuję konie”