Goście! Goście!

Szanowni Państwo, pomaganie zwierzakom to nie jedyny nasz cel statutowy. Wspieramy też edukację najmłodszych, włączamy się w projekty na rzecz lokalnych społeczności czy osób w potrzebie. Staramy się po prostu ten świat zmieniać na lepsze.

W dniu 1 września mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszych progach rodziny, które uczestniczą w projekcie realizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kaliszu Pomorskim „Silni w Rodzinie”. Wizyta u nas miała na celu zachęcenie całych rodzin do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury i wśród zwierząt.  Był czas na zwiedzanie, na poczęstunek i na zabawę. Pracownicy MGOPS aktywnie zachęcali rodziców do zabawy z dziećmi, sami również uczestnicząc w zajęciach i konkursach. Gości było bardzo wielu, a samo spotkanie udane i pełne pozytywnej energii. To był bardzo dobrze spędzony czas.

Dziękujemy za odwiedziny i możliwość zaangażowania się w działania. I zapraszamy ponownie

tel. 506 349 596

Zdjęcia: Placówka Wsparcia Dziennego „Beczuś” w Kaliszu Pomorski – dziękujemy za udostępnienie!

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”