Goście ze szkoły w Kaliszu Pomorskim

W środę Benkowo w Nowej Studnicy odwiedzili kojeni, wspaniali goście. Tym razem w nasze progi zawitali uczniowie klas 2A i 2B ze szkoły podstawowej w Kaliszu Pomorskim. ❤️❤️❤️

Mimo ochłodzenia, bo u nas pierwsze przymrozki, dzień spędziliśmy w miłej i pogodnej atmosferze. Kolejny raz podzieliliśmy się wiedzą, pokazaliśmy zwierzęta, które zawdzięczają Wam życie, poopowiadaliśmy ich historię. Lubimy te wycieczki bardzo. Edukacja to ważna sprawa w Benkowie i chętnie gościmy grupy szkolne, które z wielkim zainteresowaniem słuchają tego, co chcemy im przekazać.

Staramy się, bo czym skorupka za młodu, tym … w przyszłości więcej empatii i troski dla innych.

Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.❤️❤️❤️

👉 Korzystając z okazji przypominam, że w weekendy czekamy na Was. Mróz nie mróz, my w startboksie, żeby opowiadać, pokazywać, oprowadzać.

👉 Przypominam też, że za tydzień w sobotę będzie strasznie straszna impreza, na której nie może Was zabraknąć.
Parking na miotły już wyszykowany.
Lampiony z dyń pod pachę i przylatujcie bez obaw (u nas nie ma wycinania, żebyśmy nie musieli pogotowia wołać). Nie zapomnicie o koszmarnym wdzianku i nie mamy tu na myśli białych skarpet do sandałów.
Nie ta pora 😉

🔹 Tu szczegóły na naszym fanpage: https://www.facebook.com/events/1388508478422226/

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”