Goście, goście

Kochani,❤️❤️❤️
Kolejny weekend i kolejny raz przybyliście bardzo licznie do azylu w Szewcach. Bardzo nas to cieszy😁. Wielu z Was chce pomagać przy zwierzakach, więc powiększy nam się wolontariat. To fantastyczna sprawa, bo dla nas każde ręce do pomocy się liczą.
Macie wiele pytań o adopcje, o to jak można pomóc. Macie dla nas wiele ciepłych słów i cenne uwagi. Dziękujemy!❤️
 
👉 Zapraszamy Was kolejny raz do odwiedzin. Każda sobota i niedziela w godzinach 10-16. Michał jest zawsze na miejscu i do Waszej dyspozycji. Można podejść, porozmawiać, dowiedzieć się więcej o tym, co robimy i jak można się włączyć w działania na rzecz zwierząt. Zapraszamy też z całego serca do powiedzenia kilka słów do Michała kamery w telefonie. Będziemy tu zamieszczali Wasze wypowiedzi. Śmiało nagrywajcie też własne filmy, róbcie zdjęcia i przesyłające je do nas, z przyjemnością będziemy je publikowali na fb i na naszej stronie. Wspólnie zachęcajmy tych, którzy się wahają, do wizyty i poznania zwierzaków. Benkowo to miejsce, gdzie każdy jest mile widziany.
Nawet jak nie ma już miejsca do parkowania, bo tyle Was się zjechało 😉

Zdjęcia i filmy wysyłaj na mail kontakt@fundacjabenek.pl – nie zapomnij zezwolić nam na publikację i podać autora, byśmy mogli zdjęcia podpisać. Z góry dziękujemy za każdy materiał

Zaangażuj się!