Niewidoma Fabia już u nas, potrzebne wsparcie na budowę wybiegu

Aktualizacja

Szanowni Państwo,

prezentuję Wam Fabię, ślepą klacz, której pomogliście dopiero co. Jest już w naszym ośrodku w Nowej Studnicy, to już połowa sukcesu, ale nadal potrzebuje wsparcia.

Musimy wybudować dla niej wybieg dostosowany do jej niepełnosprawności. Będę wdzięczny za każdą złotówkę. Wspólnie na pewno uda nam się zapewnić jej jak najlepsze warunki do spokojnego życia w Benkowie.

Dziękuję, że jesteście,

Michał Bednarek
tel 506 349 596

11.09.2023
Drodzy, mamy kwotę potrzebną na transport Fabii do nas, za niedługo załapie się na małą sesję fotograficzną i będzie można ją podziwiać 😍. 

Choć pierwsze kroki do zapewnienia jej dobrego życia za nami, Fabia jeszcze potrzebuje Waszego wsparcia. Musimy zapewnić jej wybieg dostosowany do jej niepełnosprawności. Ufam, że wspólnymi siłami stworzymy jej mały raj na ziemi.

Dziękuję za Wasze serca pełne miłości do zwierząt.

Michał Bednarek
tel 506 349 596

 

31.08.2023
Szanowni Państwo, dalej walczymy o życie Fabii. Działamy każdego dnia aby chociaż trochę ruszyć zbiórkę. Dlatego prosimy z całego serca o dalsze wsparcie. W tym momencie liczy się dla nas każda złotówka i każde przekazanie zbiórki dalej. Tylko razem możemy ocalić Fabię i zapewnić jej odpowiednie warunki których potrzebuje. Nie odwracajmy się teraz od niej. Ona nie ma nikogo innego. 

Michał Bednarek
tel 506 349 596

Termin wpłaty mija za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy


Szanowni Państwo, potrzebujemy Waszej pilnej pomocy.

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas rodzina której świat wywrócił się do góry nogami. Z resztą, na pewno sami wiecie jakie są teraz czasy. Wszystko jest coraz droższe a człowiek nie wiadomo jakby się starał to niektórych sytuacji nie jest w stanie przewidzieć.
Czy to zdrowie czy sytuacje rodzinne – na te kryzysy nigdy nie będziemy gotowi.
Ze względu na prywatność tych osób nie opowiem Wam ich historii. Muszę uszanować ich anonimowość.

Zgłosili do nas prośbę o opiekę nad siwą, niewidomą klaczą o imieniu Fabia. Niestety, ich sytuacja nie pozwala na odpowiednią opiekę nad nią a chcieliby jej zapewnić bezpieczne i komfortowe życie. Życie wśród osób które o nią zadbają i otoczą miłością.

Odbijali się od drzwi wielu zwierzęcych fundacji aż trafili do nas.

Wiele miejsc jest teraz przepełnionych i organizacje mają problemy aby utrzymać swoich obecnych podopiecznych a co dopiero przyjmować kolejnych. My pomimo ciągle rosnących kosztów i powiększającej się liczby zwierząt będziemy w stanie przyjąć ją do naszego ośrodka.

Pod naszą opieką już od kilku lat znajduje się niewidoma Hope, a my mamy doświadczenie w opiece nad zwierzętami o specjalnych potrzebach. Zapewnimy jej najlepszą możliwą opiekę, pożywną dietę, regularne wizyty weterynarza i kowala. Będzie mogła dożyć u nas spokojnej starości niczym się nie martwiąc.

To z czym potrzebujemy Waszej pomocy to zebranie środków na transport, przygotowanie boksu i wybiegu.
Fabia obecnie znajduje się na Lubelszczyźnie. Ze względu na sporą odległość do naszego ośrodka samo przewiezienie tej siwej klaczy będzie nas kosztowało około 2300 zł.

Dodatkowo, aby zapewnić jej odpowiednie warunki musimy przygotować dla niej specjalny boks i bezpieczny wybieg. Musimy przyznać, że oszczędzamy teraz każdą złotówkę i długo zastanawiamy się nad kolejnymi wydatkami. Zapewnimy Fabii dożywotnią opiekę w naszym ośrodku, ale koszty transportu i przygotowań na miejscu w tym momencie są dla nas zbyt wysokie.

I właśnie dlatego przychodzimy do Was z prośbą o pomoc. Chcemy podarować jej troskliwą opiekę i spokojną starość, ale bez Was to się nie uda. Każda wpłacona złotówka to dla tej smutnej klaczy szansa na życie! Aby podarować jej schronienie w naszym ośrodku potrzebujemy łącznie 7300 zł – jest to cena transportu, przygotowania boksu i specjalnego wybiegu dla Fabii. 

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Ratuję Fabię”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca

Ratuję Fabię

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Kup tapetę i wspomóż fundację
Wyślij SMS o treści POMAGAM
  • NA NUMER 7420 KOSZT 4,92 ZŁ
  • NA NUMER 7977 KOSZT 11,07 ZŁ
  • NA NUMER 91920 KOSZT 23,37 ZŁ

Bardzo DZIĘKUJEMY za każde wsparcie.

BENKOWO nie otrzymuje dotacji na prowadzenie ośrodka
dlatego bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia aby dalej zapewniać

warsztaty terapii zajęciowej w szkołach i przedszkolach

schronienie, leczenie i wyżywienie zwierząt

hippoterapię i onoterapię dla potrzebujących dzieci

wyjazdy na interwencje i pomaganie innym

Ratuję Fabię