Emerytka Kasia marzy o adopcji wirtualnej

Mała Kasia, czy pamiętacie, że ocaliliście ją w kwietniu tego roku przed terminem?

Poruszyła nie tylko moje serce, jestem Wam za to dozgonnie wdzięczny. A co u starowinki słychać? Najlepiej czuje się w stadzie, a jako dostojna emerytka ma pewne specjalne względy.

Chciałaby się z Wami dzielić swoją codziennością, a my mamy idealne rozwiązanie – czyli adopcję wirtualną. Do ludzi ma dystans, ale któż by się dziwił po tylu złamanych obietnicach jakich doznała.

Mała Kasia potrzebuje wsparcia w utrzymaniu. Byłaby wdzięczną podopieczną online, poczeka aż zrobimy jej zdjęcie, nagramy filmik, jest bardzo cierpliwa.

Mała Kasia poleca się do adopcji wirtualnej
  • Całkowity miesięczny koszt jej utrzymania to 600 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Gdy wybierzesz swojego zwierzaka, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u Twojego podopiecznego słychać.

• Jeśli chciałbyś pomagać w utrzymaniu Małej Kasi, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Poznaj jej HISTORIĘ

Dziękuję za każde wsparcie dla babusi Kasi ❤ ❤ ❤

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”