Barbara

już miesiąc temu mieliście okazję poznać Barbarę – naszą nową, dziką podopieczną.

Młoda rośnie jak na drożdżach, apetyt, jak widać, dopisuje. Posłuchajcie jak chrumka! 🐽

Basia trafiła do nas, bo nie miałaby innej możliwości. Jej rodzina zginęła, dopadły ją wilki. Ona z kolei uciekła przez ogrodzenie do ludzi. Poproszono nas o zaopiekowanie się nią i tak też się stało. Ma swój osobny, odizolowany od ludzi wybieg. Obecnie nie kwalifikuje się do wypuszczenia na wolność, ale kto wie? Może znajdziemy dla niej dom pełen dzików, a może uda się ją nauczyć życia w dziczy? Wszystko przed nami.

Troszczymy się o nią, dzięki Waszemu wsparciu. Dzięki Wam ma wybieg, ma swój domek, opiekę weterynaryjną, odpowiednie wyżywienie.

Dziękuję, że jesteście ❤️

Benkowo to azyl nie tylko dla zwierząt gospodarskich, domowych czy egzotycznych, ale również dla dzikich. Staramy się pomagać, jeśli tylko mamy taką możliwość, bo dla nas każde życie jest ważne. Mamy wiele „dzikusów”, większość z nich nie można odwiedzać ze względu na ich komfort lub obowiązujące przepisy.

Ale możemy kręcić filmy i dziś przedstawiamy kolejnego podopiecznego, który mieszka z nami w Nowej Studnicy, a którego jeszcze nie mieliście okazji poznać.

Przed Wami Barbara, kilkumiesięczny dzik. Trafiła do nas po tym jak stado wilków zjadło jej mamę i rodzeństwo. Ma wygrodzony swój bezpieczny wybieg, ma się świetnie, czasem tylko trochę za mocno podgryza, gdy za bardzo się rozszaleje. Jak to dzieciak, wiadomo 🙂

Zapraszam Was serdecznie na film 🙂

z tytułem „wspieram Basię”

Wspieram Basię