Dziękujemy za wspaniały sezon w Benkowie!

Chcemy Wam dziś serdecznie podziękować za tak liczne odwiedziny w tym sezonie w Benkowie. Szacujemy, że łącznie od maja do końca września przez nasz ośrodek przewinęło się ponad 10 tysięcy osób i jest nam niezmiernie miło, że zaszczyciliście swoją osobą nasze progi.

Te liczne spotkania obfitowały w moc cudownych rozmów, uścisków, uśmiechów, ale i łez. Bo czasem nie szło się nie wzruszyć, gdy dzieliliście się z nami opowieściami o swoich zwierzakach. I choć bywa trudno, to dajecie nam siłę, by pomagać jeszcze więcej, za co bardzo Wam dziękujemy.

Miniony weekend był ostatnim otwartym w tym roku w Benkowie. Pogoda się zrobiła jesienna więc jak co roku ze względu na błoto, musimy zrezygnować z przywileju goszczenia Was w Szewcach, aż do wiosny.

Ale w tym roku cały czas pracujemy już w Studnicy, gdzie szykujemy miejsce dla zwierzaków. Tu nie ma żadnych ograniczeń i każdy jest mile widziany. Będziemy Wam przypominali, że nadal w soboty i niedziele możecie przyjeżdżać do Nowej Studnicy.
Zapraszamy!

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”