Duszka uratowana. Dziękujemy!

 
Szanowni Państwo, kolejne dobre wiadomości.
Duszka już w Benkowie, przyjechała wczoraj, a dziś odwiedzi ją weterynarz, przed nią również wizyta kowala. To starsza, zaniedbana klacz. Stan jej kopyt, jak zobaczycie na filmie i zdjęciach jest tragiczny i będzie wymagał wielokrotnych wizyt kowala ortopedy, który postara się je wyprowadzić. Na ile uda się to zrobić będziemy wiedzieli po wykonaniu zdjęć RTG, które pokażą, w jakiej kondycji są kości kopytowe.

Duszka nie widzi, będzie badana. Pierwsze wrażenie jest takie, że ma zaostrzenie objawów ślepoty miesięcznej (jest to nawracające zapalenie błony naczyniowej), jeśli badanie to potwierdzi, zostanie wdrożone leczenie. Będziemy Was oczywiście informowali o jej stanie zdrowia i postępach. 

Duszka jest koniem, który najpewniej do końca swoich dni pozostanie pod naszą bezpośrednią opieką. Jeśli ktoś z Was chciałby ją wspierać wirtualnie, serdecznie zapraszamy. Duszce przydałaby się dobra biotyna, która wspomoże zrost puszek kopytowych, dobre witaminy czy pasza dla kucyków po ochwacie.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla kolejnego konia. Duszka, dzięki Wam, dostała szansę na pomoc, dobre życie, na leczenie i troskliwą opiekę. Już nie będzie musiała stać w ciemnej komórce na stercie odchodów czekając na koniec.

  • Więcej o Duszce – KLIK

Pomoc dla Duszki

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla Duszki”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Duszki