ZAPRASZAMY DOMY DZIECKA DO ODWIEDZIN

Szanowni Państwo,
Od początku naszej działalności staramy się pomagać każdemu i wszędzie. Przez ponad 13 lat równolegle do działań na rzecz zwierząt, prowadzimy również akcje edukacyjne, zajęcia oraz warsztaty dla dzieci i młodzieży. Dziś spełnia się nasze kolejne marzenie, bo po latach snucia planów co by było, gdybyśmy mogli… w końcu możemy! Możemy zapraszać na weekendy czy jednodniowe wycieczki. Więc bez zwłoki – dziś zapraszamy do nas dzieci i opiekunów z domów dziecka.
Duży dom, który jest przy bramie to miejsce w całości przeznaczone dla naszych gości. Jest kuchnia, łazienki, kilka pokoi, duża sala, która służy za stołówkę, miejsce zajęć, zabaw, nauki. Jest wielka wiata na dworze, bezpieczne miejsce do zabaw, wkoło cudowny las, pola, łąki. No i są zwierzęta, jesteśmy też my. Od lat prowadzimy zajęcia z dziećmi, umiemy wywołać uśmiech na twarzy naszych gości 😊

Nie ma luksusów, ale jest czysto i przytulnie i z powodzeniem możemy już gościć niewielkie grupy dzieci i ich opiekunów na weekendy. Pierwszy krok robimy w stronę dzieci i młodzieży przebywających w domach dziecka i placówkach opiekuńczych. Może nie wszystko jest jeszcze u nas w Benkowie idealnie, ale nie chcemy już czekać. Czekaliśmy na taką możliwość bardzo wiele lat… i cieszymy się, że w końcu nadeszła chwila, w której możemy realizować kolejne plany.
Z pobytem nie będzie związanych żadnych koszów, a i postaramy się również w miarę swoich możliwości, pomóc z dojazdem do nas.

Jeśli znacie kogoś, do kogo skierowana jest nasza oferta, prosimy o przekazywanie informacji. I prosimy też z całego serca o udostępnianie. Tam na pewno, z drugiej strony monitora jest cała masa wspaniałych dzieciaków, które chcą spędzić czas z uratowanymi dzięki Wam zwierzakami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@fundacjabenek.pl

Chcę pomóc

wybierz kwotę

lub

Kup tapetę i wspomóż fundację
Wyślij SMS o treści POMAGAM
  • NA NUMER 7420 KOSZT 4,92 ZŁ
  • NA NUMER 7977 KOSZT 11,07 ZŁ
  • NA NUMER 91920 KOSZT 23,37 ZŁ

Fundacja Benek

numer konta: 23102040270000110216926564

ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce
swift BPKOPLPW – iban PL

PayPal: fundacja.benek@op.pl

 

Chcę pomóc