Dojechaliśmy do schroniska, jutro następny transport karmy

Nasz dzielny wolontariusz właśnie dotarł do Lwowa. Plan był taki, że ktoś ze schroniska w Charkowie przyjedzie busem i zabierze od nas karmę. Niestety przez to co się dzieje w Ukrainie ekipa schroniska może przyjechać dopiero jutro. Stwierdziliśmy zatem, że na pewno jakieś schronisko w okolicy Lwowa potrzebuje naszej pomocy. I się nie pomyliliśmy.
Trafiliśmy do schroniska w którym przebywa 300 psów. Mieli ogromny problem aby zakupić karmę.
A co ze schroniskiem z Charkowa? Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać bardzo dużo karmy i dzięki temu możemy pojechać jeszcze raz. Nasz wolontariusz Marek jest już w trasie do Warszawy gdzie załaduje samochód i przyczepę jeszcze raz. Tym razem nasza wolontariuszka Maria będzie jechać do Ukrainy i to ona dostarczy karmę osobom ze schroniska w Charkowie. Jesteśmy z nimi umówieni na jutro we Lwowie. U nich jest około 600 psów i nie mają już co jeść. Dzięki Waszej szybkiej pomocy i wsparciu już jutro dostaną część jedzenia. Ale to kropla w morzu potrzeb.
Nadal zbieramy karmę i kolejną dostawę planujemy na najbliższe dni. Jeśli pomożecie, napełnimy auta i pojedziemy wesprzeć ludzi i zwierzęta kolejny raz. Jeśli będziemy mieli karmę, będziemy jeździli tyle razy ile będzie trzeba.
Więcej zobaczycie tutaj…

Paczki z karmą prosimy wysyłać na adres

z tytułem “Pomoc dla zwierząt z Ukrainy”
numer konta: 23102040270000110216926564