Byczek Brego prosi o mleko, witaminy i nową derkę

Jak już wiecie, do Benkowa trafił pięciodniowy byczek watussi o imieniu Brego. 

Został nam przekazany z zoo. Zaraz po porodzie odrzuciła go matka, bo była pierwiastką. Bidulek przez półtora dnia nic nie jadł. Dostał też zachłystowego zapalenia płuc. Był w bardzo złym stanie a jego życie było zagrożone. Lekarze przez kilka dni walczyli o jego życie i z trudem go odratowali. 

Wtedy przekazano go nam do Benkowa. 

Teraz jest pod naszą troskliwą opieką. Musi chodzić w derce, bo to rasa z Afryki i jest mu bardzo zimno. Dostaje też mleko zastępcze z butelki, witaminy i suplementy. Jest też pod ciągłą obserwacją weterynaryjną. 

Niestety kolejny raz musimy Was prosić o wsparcie. Pomóżcie nam odchować tego słodziaka. Może nie są to astronomiczne sumy. Ale jak się ma 342 zwierzaków na swojej głowie do wykarmienia to każda złotówka ma znaczenie. Mamy bardzo ograniczone fundusze i żeby dać temu maluchowi, musimy zabrać jakiemuś innemu zwierzakowi. Takie u nas są realia . Po prostu jest ciężko. 

Konkretnie to potrzebujemy pieniądze na opiekę weterynarza, mleko zastępcze, suplementy i witaminy. Potrzebna też będzie większa derka. Liczymy, że ten pierwszy miesiąc utrzymania Brego będzie kosztował około 2800 pln. 

Bardzo prosimy o pomoc!!!

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Pomoc dla Brego”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Brego

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Pomoc dla Brego