Blaki po wypadku prosi o pomoc

Szanowni Państwo,
Oto Blaki suczka, która nie ma nic, a wojna tocząca się na Ukrainie sprawia, że choć jest w schronisku, wśród ludzi, którzy ze wszystkich sił dbają o zwierzęta, nie otrzymuje należytej pomocy, by wyzdrowieć. Nie ma pieniędzy na leczenie, nie ma pieniędzy na dobrej jakości karmę.

Blaki to jeden z kilku biedaków o pomoc, dla których kilka dni temu poprosiło nas Schronisko dla bezdomnych psów i kotów w Charkowie, prowadzone przez miejskie Centrum Leczenia Zwierząt. Jest to placówka, którą wspólnie wspieramy od samego początku wojny. Wielokrotnie otrzymywali dzięki Wam karmę i środki finansowe. Zawsze mieliśmy z Panią Julią, która kieruje schroniskiem bardzo dobry kontakt. Zawsze mieliśmy na bieżąco zdjęcia oraz informacje o konkretnych zwierzakach, których leczenie wspieraliście. Wielokrotnie ratowaliście im życie.

Dziś takiej pomocy potrzebuje Blaki. Znaleziono ją potrąconą na autostradzie koło Charkowa. Dzięki prywatnej osobie, która nie minęła jej obojętnie, trafiła pod opiekę schroniska. Blaki jest poobijana, ma wiele stłuczeń i otarć. Ma też silne wstrząśnienie mózgu, problemy z ustaniem na łapkach, z zachowaniem równowagi, z koordynacją. Wymiotuje, nie panuje nad zwieraczami.

W tym trudnym czasie, kiedy wojna trwa na Ukrainie, schronisko, w którym Blacki przebywa, jest w ciężkiej sytuacji finansowej i potrzebuje naszej pomocy, aby zapewnić suni potrzebną opiekę medyczną.

Jeśli jesteś w stanie wesprzeć leczenie Blaki, będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. Każda kwota, nawet najmniejsza, pomoże schronisku w Charkowie zaopiekować się tym biednym, bezdomnym psem i dać mu szansę na powrót do zdrowia. Szansę na lepsze życie.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Ratuję Blaki”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Ratuję Blaki

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Kup tapetę i wspomóż fundację
Wyślij SMS o treści POMAGAM
  • NA NUMER 7420 KOSZT 4,92 ZŁ
  • NA NUMER 7977 KOSZT 11,07 ZŁ
  • NA NUMER 91920 KOSZT 23,37 ZŁ

Bardzo DZIĘKUJEMY za każde wsparcie.

BENKOWO nie otrzymuje dotacji na prowadzenie ośrodka
dlatego bardzo potrzebujemy Twojego wsparcia aby dalej zapewniać

warsztaty terapii zajęciowej w szkołach i przedszkolach

schronienie, leczenie i wyżywienie zwierząt

hippoterapię i onoterapię dla potrzebujących dzieci

wyjazdy na interwencje i pomaganie innym

Ratuję Blaki