Bezio znalazł wspaniały dom adopcyjny u Sylwii.

Trochę dobrych wiadomości na dobry początek dnia.

Bezio to kucyk, którego dzięki Wam udało się uratować w lutym tego roku, a któremu poszczęściło się podwójnie bo znalazł wspaniały dom adopcyjny u Sylwii. (Nie tylko on tam zamieszkał, ale dzisiejszy wpis jest tylko o Beziu.)

Dla schorowanego, kulawego, starego kucyka znalezienie opiekuna to ogromny sukces. Tym bardziej opiekuna, który z takim zaangażowaniem i systematycznością prowadziłby rehabilitacje. Jak zobaczycie na filmie, koń po wykupie miał ogromne problemy z poruszaniem się, a zwróćcie uwagę, że porusza się po trawniku, który jest miękkim podłożem. Druga część filmu to stan aktualny. Bezio prowadzony po twardej kostce pewnie stawia kroki i poproszony, chętnie się przemieszcza. Oczywiście Bezio nie jest zupełnie zdrowym koniem, być może nigdy taki już nie będzie, bo lata zaniedbań doprowadziły jego kopyta to fatalnego stanu, ale dzięki wyjątkowej opiece, jaką ma, jego życie znacznie się poprawiło, a każdy krok przestał być dla niego niewyobrażalnym cierpieniem.

Trzecia część filmu to już sama słodycz. Dziękujemy z całego serca Sylwii za to co robi dla Bezika i pozostałych podopiecznych. Sylwia, robisz wielkie rzeczy.

Dziękujemy też każdemu, kto wspiera ratowanie zwierząt. Bez względu na to, czy działa sam, z nami, czy z inną organizacją. Bo każde ratowanie ma sens. Każda pomoc działa jak lawina i potrafi zmienić czyjeś życie. Bezik jest tego najlepszym przykładem.

Pomoc dla Bezia

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Pomoc dla Bezia