Babcia Marusia się poleca!

pamiętacie Marusię? Całe swoje życie służyła człowiekowi. Całe życie w boksach, wypuszczana tylko po to, żeby ją wykorzystać do jazdy. Klacz, która tka (czyli taki, który się buja). W ten sposób łagodzi stres i frustracje.

Gdy się zestarzała i jej zdrowie nie pozwalało na użytkowanie, właściciele wymienili ją jak stary, zużyty przedmiot.

Dzięki Waszej pomocy przestała być rzeczą, sposobem na zarobek. Daliście jej życie! Uratowaliście ją przed śmiercią i jestem Wam za to dozgonnie wdzięczny.

Teraz Marusia żyje sobie w spokoju w Benkowie i owszem, jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale nadal potrzebuje wsparcia. W tej takiej zwykłej codzienności. Marzę o tym, żeby powstały programy dotacyjne na zakup zapasów siana, owsa, czy też na opłaty za kowala, weterynarza. Ale takich nie ma. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdy, najmniejszy gest wsparcia np. na zasadach adopcji wirtualnej. Chodzi o regularne wsparcie w utrzymaniu Marusi, która chętnie będzie pozowała do zdjęć dedykowanych swoim opiekunom. Wysokość wsparcia całkowicie zależy od darczyńcy.

Jeśli bylibyście chętni podjąć się takiej formy, adopcji babci Marusi, ale na odległość, napiszcie do nas: kontakt@fundacjabenek.pl

Dziękuję za każdy gest ❤️

Jej historia jest: TUTAJ

Adopcja wirtualna – to forma regularnego, comiesięcznego wsparcia w utrzymaniu.
Na czym to polega? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Marusi to ok. 400 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Marusię, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niej słychać.

• Napisz do nas na mail – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Ogólne zasady i konie do adopcji wirtualnej poznacie pod linkiem: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

Chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”