Można wspierać Silnego adoptując go wirtualnie

pamiętam to nadal bardzo mocno, jakby to było dziś, a nie prawie pół roku temu. Niejednokrotnie pisałem Wam, że oprócz ratowania tutaj razem z Wami koni i osiołków ja cały czas szukam chętnych, którzy mogliby bezpośrednio do siebie wykupić konie czekające w handlarskich oborach na ostatnią podróż prosto w okrutną śmierć.

Silny miał w ogóle nie trafiać do nas, bo miał mieć dom. Była deklaracja i zaufałem tym ludziom. Ale zmienili zdanie.

To była równie szybka co nerwowa akcja. Bo przecież nie mogłem zostawić Silnego bez żadnej szansy. To nie jego wina, że ją z niego zdarto. Bo był u handlarza, a oni wybrali sobie ładniejszego z normalnej stajni, nie ze skupu.

Wówczas pojawiliście się Wy! Ocaliliście mu życie, za co będę Wam zawsze bardzo wdzięczny. Dziękuję Wam! Podarowaliście mu dom w Benkowie.

Silny jest pięknym, młodym koniem. Super z niego chłopak, zawsze skory do zabawy, jego radość jest zaraźliwa. Wolontariusze się nad nim zachwycają, bo jest tak przemiły, wielka z niego przylepa.

Dzięki Wam rozkwitł i zadomowił się w pełni w naszym ośrodku. Dziękuję Wam raz jeszcze!

Teraz Silny, jako mieszkaniec Benkowa, może być adoptowany -z tym, że na odległość. Mam tu oczywiście na myśli adopcję wirtualną. Jest to jedna z form wspierania fundacji, która wiąże się również ze stałym kontaktem z nami. Bo każdy stały sponsor wybranego przez siebie podopiecznego może liczyć na regularny kontakt z naszej strony. Ze zdjęciami i filmikami swojego pupila.

Jeśli chciałbyś go wspierać – zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@fundacjabenek.pl, możesz również napisać do nas w prywatnej wiadomości na naszym fanpage.

Historia Silnego: KLIK

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Na czym polega adopcja wirtualna:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Silnego to 700 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u nich słychać.
  • Gdybyś zdecydował/-a się pomagać w jego utrzymaniu, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla Silnego”