Możesz zostać sponsorem tego pięknisia

niedawno mogliście zobaczyć jak wspaniałe życie podarowaliście tabunowi klaczy – koników polskich na TYM nagraniu. A dziś chciałbym Wam przedstawić synka jednej z klaczy z tegoż stada. Zapytacie – dlaczego nie jest w rezerwacie? Na nagraniu wszystko wyjaśniam 😉.

Ten nietypowej jak na rasę urody młodzik zyskał robocze imię – Husky (i chyba już takie zostanie) i czeka, aż ktoś go pokocha na odległość. Wypatruje tym swoim pięknym, rybim okiem (tak się mówi o błękitnych oczach u koni) wirtualnych opiekunów. Jak widać jest bardzo fotogeniczny i każdy wirtualny adoptujący będzie mógł liczyć na jego zdjęcia i nagrania cyklicznie.

Każdy rezydent Benkowa czeka na swoich sponsorów. Uratowanie ich przed okrutną śmiercią zaczyna ich nowe życie. Niestety, nie istnieje coś takiego jak dotacje na wyżywienie uratowanych przed rzeźnią zwierząt gospodarskich w organizacjach pro-zwierzęcych. Dlatego tak wielką pomocą jest comiesięczne, regularne wsparcie konkretnego konia. Dziś to właśnie Husky poleca się do tej formy opieki.

Zapraszam do obejrzenia nagrania.

Dziękuję za każdy gest ❤️

Adopcja wirtualna – to forma regularnego, comiesięcznego wsparcia w utrzymaniu.
Na czym to polega? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Huskiego to ok. 400 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u Huskiego słychać.

• Napisz do nas na mail – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Ogólne zasady i konie do adopcji wirtualnej poznacie pod linkiem: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”