A może by tak… adoptować lemura?

Szanowni Państwo,

tym razem nie kopytnie! Pod naszą bezpośrednią opieką w Benkowie mieszka stadko lemurów. Ta ekipa zawsze, ale dosłownie zawsze dostarcza nam i też Wam, którzy do nas przyjeżdżacie w odwiedziny okazji do uśmiechu.

Założę się, że nie wszyscy o tym wiedzą, ale tańczące lemury z bajki czerpały inspiracje z prawdziwych. Te piękne naczelne organizują… wieczorki taneczne! Naszych nie udało się złapać na potańcówce tylko dlatego, że najbardziej aktywne są nocą.

Do tej pory prezentowaliśmy konie i osiołki, które można adoptować wirtualnie – czyli uczestniczyć w utrzymaniu wybranych przez siebie koniowatych. Ponieważ nie otrzymujemy dotacji na utrzymanie innych zwierząt, m.in. lemurów, chcemy tutaj Wam zaprezentować nasze lemury, bo w niczym nie ustępują np. Aresowi jeśli chodzi o fotogeniczność.

Każdemu wirtualnemu opiekunowi, za dołączenie do opieki nad lemurami będziemy przekazywać regularnie zdjęcia bądź filmiki z tymi niesamowitymi naczelnymi.

Każde, nawet najmniejsze wsparcie w ich utrzymaniu będzie wielką, wielką pomocą!

 

Dziękuję, że tu jesteście❤️❤️❤️

Michał Bednarek

tel 506 349 596

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania jednego lemura to 600 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się właśnie nimi – prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla lemurów”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa