Dzień Dziecka w Benkowie – relacja

chce podziękować wszystkim, którzy przybyli 2 czerwca do Benkowa by wspólnie świętować Dnia Dziecka. Impreza była fantastyczna, a ilość gości imponująca! Kilkaset osób to nie lada wyzwanie, ale dla wszystkich starczyło i miejsca, i atrakcji. A tych atrakcji było bez liku, każdy znalazł coś dla siebie. A najważniejsze w tym wszystkim było to, że byliśmy razem. Ogromnym zaszczytem i przyjemnością była możliwość gościć Was wszystkich w Benkowie.

Dziękujemy współorganizatorom. Mogliśmy się bawić, bo w przygotowanie włączyło się bardzo wiele osób. Dziękujemy GOK Tuczno, OK Kalisz Pomorski, Gminie Kalisz Pomorski, Gminie Tuczno, Gospodzie u Przyjaciół, Nadleśnictwu Kalisz Pomorski, Straży Pożarnej z Kalisza Pomorskiego i wszystkim innym cudownym instytucjom i ludziom, którzy chcieli zrobić coś dobrego dla innych. To już drugi międzygminny dzień dziecka w Benkowie i bardzo nas cieszy, że wspólnie z Wami mogliśmy nieść radość dzieciom małym i dzieciom dużym

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, zaangażowanie i za tworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnym wspaniałym świętowaniu!

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”